ثبت نام DBA نیمه حضوری دانشگاه تهران

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
ثبت نام DBA نیمه حضوری دانشگاه تهران

ثبت ‌نام جدیدترین دوره نیمه‌حضوری DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از همین امروز آغاز شد. این دوره مخصوص آن دسته از فعالین کسب و کار و مدیران است که قصد دارند مهارت‌های جدید و به روز مدیریتی را در سطحی بالاتر فرا بگیرند. دوره DBA یک سطح از دوره MBA بالاتر بوده و شما با عمق بیشتری با مهارت‌های مدیریتی آشنا شده و در فضایی تعاملی روش به کارگیری آنها در دنیای کسب و کار را فرا می‌گیرید.

چرا باید در دوره‌ DBA شرکت کنیم؟

اگر قبلا در دوره MBA شرکت کرده‌اید یا سابقه کار طولانی دارید و حس می‌کنید که دوره MBA نمی‌تواند به دانش فعلی شما اضافه کند، پیشنهاد ما برای شما شرکت در دوره DBA است. دوره DBA یا Doctorate of Business Administration دوره پیشرفته آموزش مهارت‌های مدیریتی است. در این دوره شما به صورت عمیق‌تر مهارت‌های رهبری و مدیریت ارتباطات فردی و سازمان را می‌آموزید، دانش حسابداری و مالی را در سطحی یاد می‌گیرید که می‌توانید روی برنامه‌های مالی شرکت نظرهای کارشناسی بدهید، با استراتژی‌های پیشرفته بازاریابی آشنا شده و می‌توانید در محیط کسب و کارتان ایده‌های جدیدی برای گسترش بازار و ارتقای سطح برند بدهید. با تکنیک‌های آینده پژوهی آشنا می‌شوید و می‌توانید آینده کسب و کار را تحلیل کرده و متناسب با آن استراتژی سازمان‌ خود را بچینید.

چرا دوره نیمه‌حضوری DBA دانشگاه تهران؟

شرکت در دوره‌ نیمه‌حضوری برای مدیران پرمشغله توصیه می‌شود. شما با شرکت در این دوره‌ها به جای اینکه مجبور باشید به صورت هفتگی در کلاس‌های حضوری شرکت کنید و تقریبا ۲ روز در هفته را به مدت ۱ سال از دست بدهید، می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز در پلتفرم اموزشی خود به مطالعه دروس و حل تمرین بپردازید. با هم‌کلاسی‌های خود در ارتباط باشید و در نهایت هم گواهی DBA دانشگاه تهران به دو زبان فارسی و انگلیسی دریافت کنید.

هزینه MBA دانشگاه تهران

هزینه دوره DBA دانشگاه تهران برای سال ۱۳۹۹ مبلغ ۱۰،۵۰۰،۰۰۰ تومان است. این مبلغ را می‌توانید با ۵ درصد تخفیف به صورت نقدی و یا در سه قسط سه و شش ماهه پرداخت کنید.

شرایط شرکت در MBA دانشگاه تهران

برای شرکت در دوره DBA دانشگاه تهران باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید. در غیر اینصورت نیاز است که در مصاحبه شرکت کنید و سوابق مدیریتی کافی در رزومه‌تان داشته باشید.

برای دریافت مشاوره و ثبت‌نام دوره DBA می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید یا با شماره 02122136764 داخلی ۱۰۱ و ۱۰۲ تماس بگیرید.

از طریق لینک زیر می توانید اقدام به دریافت بروشور DBA نمایید

هم اکنون اقدام به ثبت نام نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *