ثبت ‌نام MBA نیمه‌حضوری دانشگاه تهران

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
ثبت ‌نام MBA نیمه‌حضوری دانشگاه تهران

ثبت ‌نام جدیدترین دوره نیمه‌حضوری MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از همین امروز آغاز شد. در این دوره شما با به‌روزترین مهارت های مدیریتی آشنا می‌شوید، در کنار برترین اساتید مدیریتی کشور آموزش می‌بینید، کیس‌هایی از دنیای واقعی کسب و کار مطالعه و بررسی می‌کنید و تمرین‌ها و پروژه‌هایی حل می‌کنید که مستقیما با کسب و کار شما در ارتباط است و در نهایت شبکه کسب و کار حرفه‌ای خود را گسترش می‌دهید.

چرا باید در دوره‌ MBA شرکت کنیم؟

امروز هر مدیری یا کارآفرینی باید در یک دوره MBA با گرایشی تخصصی شرکت کند. شرکت در این دوره‌ها نه تنها به شما کمک می‌کند تا با مدل‌های علمی مدیریتی آشنا شوید، بلکه به شما مهارت استفاده از آنها در کسب و کار خودتان را می‌دهد. اگر مدیر بازاریابی شرکتی هستید قطعا با شرکت در دوره MBA با گرایش بازاریابی می‌توانید تحلیل برنامه بازاریابی بهتری تدوین‌ کنید، با روش‌های جدید تبلیغات آشنا شوید، کانال‌های بازاریابی را بهتر بشناسید و در نهایت به ارتقای جایگاه برند سازمان خود کمک کنید.

همچنین اگر سمت مدیریتی در سازمان دارید و قصد دارید در دوره استراتژی شرکت کنید می‌توانید با شیوه‌های نوین برنامه‌ریزی استراتژیک آشنا شوید، تفکر استراتژیک را بیاموزید و در نهایت متد نوشتن یک طرح کسب و کار کامل را بیاموزید.

علاوه بر دروس تخصصی شما دانش لازم حسابداری برای یک مدیر را فرا می‌گیرید، با مهارت‌های رهبری در سازمان، مدیریت منابع انسانی و مدیریت پروژه آشنا می‌شوید و در نهایت برای هر کدام از این مهارت‌ها تمرین‌ها و کیس‌های متعدد حل می‌کنید تا به صورت عملی کار با این ابزار را یاد بگیرید.

چرا دوره نیمه‌حضوری MBA دانشگاه تهران؟

شرکت در دوره‌ نیمه‌حضوری برای مدیران پرمشغله توصیه می‌شود. شما با شرکت در این دوره‌ها به جای اینکه مجبور باشید به صورت هفتگی در کلاس‌های حضوری شرکت کنید و تقریبا ۲ روز در هفته را به مدت ۱ سال از دست بدهید، می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز در پلتفرم اموزشی خود به مطالعه دروس و حل تمرین بپردازید. با هم‌کلاسی‌های خود در ارتباط باشید و در نهایت هم گواهی MBA دانشگاه تهران به دو زبان فارسی و انگلیسی دریافت کنید.

هزینه MBA دانشگاه تهران

هزینه دوره MBA دانشگاه تهران برای سال ۱۳۹۹ مبلغ ۶،۹۰۰،۰۰۰ تومان است. این مبلغ را می‌توانید با ۵ درصد تخفیف به صورت نقدی و یا در سه قسط سه و شش ماهه پرداخت کنید.

شرایط شرکت در MBA دانشگاه تهران

برای شرکت در دوره MBA دانشگاه تهران باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید. در غیر اینصورت نیاز است که در مصاحبه شرکت کنید و سوابق مدیریتی کافی در رزومه‌تان داشته باشید.

برای دریافت مشاوره و ثبت‌نام دوره MBA می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید یا با شماره 02122136764 داخلی ۱۰۱ و ۱۰۲ تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات در خصوص گرایش بازاریابی کلیک نمایید.

جهت کسب اطلاعات در خصوص گرایش استراتژی کلیک نمایید.

هم اکنون اقدام به ثبت نام نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *