دکتر کیوان کیان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

دکتر حسن کیان در سال 1348 در شهر تهران دیده به جهان گشود. وی پس از گذراندن دوره دبیرستان، کارشناسی خود را در رشته حقوق قضایی از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرد. ایشان پس از دوره کارشناسی عازم مالزی شده و دوره کارشناسی ارشد و دکترای نخست خود را در دانشگاه یو پی ام مالزی در رشته جرم شناسی بین المللی به پایان رساند. دکتر کیان همچنین دکترای دوم خود را در رشته مالتی مدیا در دانشگاه ام ام یو مالزی اخذ کرد و پس از آن در دوره های مختلفی از جمله UN modeling در دانشگاه سازمان ملل و کارآفرینی در دانشگاه UPM شرکت کرد.

وی هم اکنون به عنوان مدرس دوره هایی چون مدیریت زمان، UN modeling و… فعالیت کرده میکند. موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان از جمله ابتکارات ایشان در زمنیه علم استعدادیابی بوده که در سال 1386 با هدف کشف استعداد کودکان و نوجوانان 3 تا 5 سال تاسیس شده است. دکتر کیان دروس حقوق کسب و کار و اصول و فنون مذاکره را در دوره MBA نیمه حضوری و DBA نیمه حضوری دانشگاه تهران ارائه می‌کنند.

2 دیدگاه :

  1. سلام مدت بیش از ۴۰ سال است که در زمینه مهندسی بالگرد و هواپیما و همچنین آموزش در اکثر مراکز آموزش هوانوردی وابسته سازمان هواپیمائی کشوری و دانشگاه جامع علمی کاربردی دارم با دارا تجربه بسیار مفید در امر آموزش و پرورش دانشجو دارم متاسفانه با دانشگاه تهران تا بحال هیچ گونه ارتباط و همکاری نداشته ام خوشحال میشوم اگر شرایطی فراهم شود تا درخدمت شما باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *