ریزش‌های تاریخی بورس ایران. گفتگوی لایو با دکتر کنعانی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
سابقه ریزشهای بورس ایران

بنا داریم تا پنجشنبه شب‌ها با یک برنامه لایو اینستاگرامی از دانش اساتید، کارآفرینان و مدیران برتر کشور استفاده کنیم. موضوع گفتگوهای لایو در مورد مسائل روز اقتصادی، علوم مدیریتی و مالی در کشور است. با ما همراه باشید تا به صورت زنده با برترین اساتید مدیریتی کشور در ارتباط بوده و سوالات خود را از آنها بپرسید.

در لایو این هفته با دکتر کنعانی گفتگویی خواهیم داشت. دکتر مهدی کنعانی از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران در رشته کارآفرینی است. ایشان در 20 سال گذشته مدیرعامل و عضو هیات مدیره 5 موسسه بوده و به عنوان مشاور سرمایه گذاری و مالی با هلدینگها و شرکتهای دولتی و خصوصی استانهای مختلف کشور فعالیت داشته است. همچنین سابقه ۱5 ساله در تدریس دوره های MBA و DBA و نیز طرح و مدل کسب و کار و ارزیابی و تامین مالی را دارد.
تالیف 5 کتاب فارسی و انگلیسی و انتخاب به عنوان استاد برتر کارآفرینی (1389) و استاد محبوب دانشجویان کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران (1394) و نیز چندین دوره مقاله برتر در کنفر انسهای بین المللی از افتخارات ایشان است.
مشاوره هلدینگهای عمرانی و ساختمانی، عضویت در شورای فرهنگ سازی بورس و مشاوره مالی و سبد سرمایه گذاری ایرانیان خارج از کشور و تالیف کتاب “ورود به بازی خرسها و گاوها” (انتشارات بورس) از فعالیتهای اخیر ایشان است.

 

یک دیدگاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *