مدیران پرمشغله ولی مشتاق یادگیری

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
دوره DBA دانشگاه تهران

مدیران کسب و کارها معمولا تمامی تایم روزشان پر است از جلسات و دیدارها و تماس‌های تلفنی. اگر شما هم مدیر یک کسب و کار هستید احتمالا برای خواندن همین مقاله هم از قبل برنامه‌ریزی کرده و یک قاب کوچک از زمان‌تان را صرف مطالعه کرده‌اید. زندگی پرمشغله مدیران فرصت یادگیری را از آنها می‌گیرد. عموما مدیران به قدری درگیر کار هستند که فرصت نمی‌کنند که مقاله‌ای بخوانند، در کلاسی شرکت کنند یا دوره‌ای را بگذرانند.

دوره‌های حرفه‌ای مدیریت کسب و کار ویژه مدیران طراحی شده تا مهارت‌های مدیریتی آنها را ارتقا دهند. شرکت در این دوره‌ها علاوه بر بار دانشی فوق‌العاده، به مدیران کمک می‌کند تا شبکه حرفه‌ای کسب و کار خود را گسترش دهند. دوره DBA یکی از این دوره‌هاست که مدیران با شرکت در آن می‌توانند فهم خود از مفاهیم مدیریتی را به شکل قابل توجهی افزایش دهند.

با این همه مشغله چطور DBA بگیریم؟

دوره DBA یا Doctorate of Business Administration یکی از آن دوره‌های فوق‌العاده جذاب است که هر مدیر ارشدی باید در آن شرکت کند. این دوره‌ها معمولا نیاز به صرف وقت و زمان دارد. شما تقریبا باید در هفته ۱۵ ساعت برای شرکت در کلاس‌ها زمان بگذارید. ۱۵ ساعت یعنی ۲ روز کاری شما. عملا این کار برای بسیاری از افراد غیرممکن است. اما اگر همین ۱۵ ساعت را در طول هفته تقسیم کنیم به روزی ۲ ساعت می‌رسیم. به نظر معقول می‌رسد اما چطور؟

دوره DBA دانشگاه تهران

دوره‌های نیمه‌حضوری DBA دانشگاه تهران

شاید بهترین جواب برای سوال چطور DBA بگیریم؟ استفاده از بستر اینترنت باشد. توسعه فضای اینترنت و بسترهای آنلاین به ما کمک کرده تا هرکاری را از خانه انجام بدهیم. آموزش آنلاین هم بخشی از این توسعه و پیشرفت‌هاست. البته آنلاین شدن آموزش باید بر اساس استانداردهای روز اموزشی باشد تا چیزی از کیفیت کم نشود.

دوره‌های نیمه حضوری DBA دانشگاه تهران با کمک برترین اساتید روی بستر آموزشی پیشرفته برگزار می‌شود. این دوره‌ها مخصوص مدیران پرمشغله طراحی شده تا به جای شرکت در کلاس‌های حضوری طی ۲۴ ساعت شبانه‌روز بدون محدودیت به بستر آموزشی دسترسی داشته باشند. محتوای این دوره بدون کاهش کیفیت و با کمک ابزارهای نوین آموزشی این امکان را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد تا در اوقات خالی روزانه خود مهارت بیاموزند، پروژه‌های واقعی در دنیای کسب و کار انجام دهند و شبکه حرفه‌ای خود را گسترش دهند.

چطور در دوره DBA دانشگاه تهران ثبت‌نام کنیم؟

ثبت‌نام در دوره DBA دانشگاه تهران خیلی راحت است. همه کارها به صورت غیرحضوری انجام شده و شما می‌توانید به راحتی با کمک مشاوران ما در این دوره‌ها ثبت‌نام کنید. اگر می‌خواهید در مورد سرفصل‌های این دوره بیشتر بدانید به این لینک مراجعه کنید.

از طریق لینک زیر می توانید اقدام به دریافت بروشور DBA نمایید

هم اکنون اقدام به ثبت نام نمایید

یک دیدگاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *