مهارت افزایش تمرکز: گفتگوی لایو با دکتر علی پیران‌نژاد

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
مهارت افزایش تمرکز: گفتگوی لایو با دکتر علی پیران‌نژاد

یکی از مشکلات امروز همه ما نداشتن تمرکز است. گسترش شبکه‌های اجتماعی، آنلاین شدن فعالیت‌ها و سرعت بالای تغییرات پیرامون ما همگی باعث شده‌اند که نتوانیم مانند گذشته تمرکز داشته باشیم. کاهش تمرکز علاوه بر اینکه بر زندگی کاری ما اثر منفی می‌گذارد، زندگی شخصی‌مان را هم تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. بدون داشتن تمرکز کافی نه می‌توانیم به درستی کار کنیم نه می‌توانیم از زندگی لذت ببریم.

برای افزایش تمرکز راه‌کارهای مختلفی وجود دارد. مهارت‌های علمی مختلفی وجود دارد که شما با کمک آنها می‌توانید تمرکز خود را در طول روز افزایش دهید و علاوه بر اینکه کیفیت زندگی کاری خود را افزایش می‌دهید زندگی شخصی راحت‌تری هم خواهید داشت.

در لایو این هفته قصد داریم تا با دکتر علی پیران‌نژاد در مورد بحث تمرکز و راهکارهای افزایش آن صحبت کنیم. دکتر پیران‌ نژاد عضو هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هستند. ایشان در دوره‌های MBA و DBA دانشگاه تهران تدریس می‌کنند. حوزه تخصصی ایشان رفتار سازمانی و منابع انسانی است.

اگر شما هم در زندگی‌تان دچار مشکل عدم تمرکز هستید در این لایو شرکت کنید. برای مشارکت در لایو و سوال از استاد به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *