آموزش فروش حرفه‌ای

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
پکیج فروش حرفه‌ای

فروش جز مهارت‌هایی است که اگر به خوبی آن را یاد بگیرید در هر سمت و شغل و حتی زندگی روزمره به کار شما می‌آید. شما با یادگیری اصول فروش به گستره وسیعی از مشاغل دسترسی خواهید داشت. هدف از این دوره آموزش فروش به صورت حرفه ای و کاربردی توسط اساتید معتبر مدیریتی ایران است.

چرا این پکیج را نیاز دارم؟

در بازار کار امروز و با توجه به پاندمی کرونا، تنها افرادی که مهارت‌ دارند می‌توانند مشاغلی با درآمد مناسب پیدا کنند. طبق آمار فروش و بازاریابی جز پرتقاضاترین مشاغل بین شرکت‌های ایرانی است. اگر به فروش علاقه دارید در این دوره هم مهارت‌‌های مورد نیاز یک فروشنده را یاد می‌گیرید و هم در پایان دوره گواهی معتبر از دانشگاه تهران دریافت می‌کنید.

این دوره چطور برگزار می‌شود؟

این دوره به صورت آفلاین و در بستر آموزش پیشرفته VLA برگزار می‌شود. شما می‌توانید محتوای دوره را هر زمان از شبانه‌روز از تمامی نقاط دنیا مطالعه کنید و با هم‌کلاسی‌های خود در ارتباط باشید. دوره شامل پروژه‌ها و تمرین‌های مختلفی است که شما را برای بازار کار آماده خواهد کرد.

سرفصل‌های این دوره چیست؟

  • اصول بازاریابی
  • دیجیتال مارکتینگ
  • اصول فروش
  • تحلیل رفتار مصرف کننده

اساتید دوره چه کسانی هستند؟

هزینه دوره چقدر است؟

هزینه دوره مبلغ ۴،۸۰۰،۰۰۰ تومان است که با تخفیف ویژه شما می‌توانید مبلغ ۳،۵۰۰،۰۰۰ تومان پرداخت کنید. برای ثبت‌نام و مشاوره رایگان با شماره 021-22136764 تماس بگیرید یا اطلاعات خود را در فرم پیش‌ثبت‌نام وارد کنید.

در این دوره پیش‌ثبت‌نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *