DBA مجازی دانشگاه تهران

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
دوره DBA دانشگاه تهران

خیلی از ما وقتی اسم مجازی را می‌شونیم همیشه انتظار ارائه یک محصول یا سرویس بی کیفیت را داریم. از آموزش مجازی گرفته تا پزشک مجازی و … . اما واقعیت این است که دنیا پس از پاندمی کرونا تحول عظیمی پیدا کرد و مردم یاد گرفتند که سرویس‌های مجازی لزوما بد نیستند. افزایش کیفیت بسترهای ارائه آموزش‌های مجازی و افزایش تجربه برگزارکنندگان همگی باعث شدند که امروز آموزش‌های مجازی هم تراز دوره‌های حضوری مفاهیم را به مخاطب منتقل کنند.

دوره DBA نیمه حضوری دانشگاه تهران نخستین دوره DBA مجازی در کشور است که از سال ۱۳۹۳ توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ارائه می‌شود. بیش از ۳۰۰۰ مدیر و کارآفرین در این دوره‌ شرکت کرده و تجربیات موفق بسیار زیادی در انتقال صحیح مفاهیم به دانشپذیران ایجاد شده است. اما ممکن است همچنان برخی نسبت به کارایی این دوره‌ها ابهام داشته باشند. در ادامه برخی از این ابهامات را بررسی می‌کنیم؟

یکی از مهمترین خروجی‌های دوره ‌DBA شبکه‌سازی حرفه‌ای آن است. در دوره مجازی DBA چطور این شبکه‌سازی انجام می‌شود؟

دوره DBA نیمه حضوری دانشگاه تهران برای حل این مشکل هر ۴۰ روز یکبار در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران کلاس‌های حضوری برگزار می‌کند. هدف از این کلاس‌ها رفع اشکال، شبکه‌سازی حرفه‌ای و برگزاری کارگاه‌های ویژه مدیریتی است.

در دوره DBA مجازی اگر نتوانم سر کلاس حاضر شوم آیا می‌توانم به ویدئوها دسترسی داشته باشم؟

دوره‌ه نیمه حضوری DBA دانشگاه تهران به صورت آفلاین برگزار می‌شود. شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشید.

تعامل با استاد در کلاس‌های DBA مجازی چطور است؟

در دوره DBA نیمه حضوری شما می‌توانید به صورت مستقیم از طریق پلتفرم آموزشی با استاد در ارتباط باشید. همچنین از طریق پشتیبان‌ آموزشی می‌توانید در اسرع وقت مسائل آموزشی و فنی مربوط به پلتفرم را حل کنید.

آیا سرفصل دوره‌های نیمه حضوری DBA با دوره‌های حضوری یکسان است؟

استاندارد آموزشی دوره‌های نیمه‌حضوری و حضوری یکسان بوده و توسط اساتید دانشگاه تهران طراحی و اجرا شده است.

آیا گواهی پایان دوره دوره‌های نیمه حضوری DBA با دوره‌های حضوری یکسان است؟

بله. گواهی‌ از طرف دانشگاه تهران به صورت دو زبانه صادر می‌شود.

چرا هزینه دوره‌های مجازی از دوره‌های حضوری کمتر است؟

به دلیل برگزاری آفلاین کلاس‌ها، هزینه برگزاری دوره‌ها کاهش یافته و در نتیجه شهریه دوره کمتر است.

چه کسانی در دوره‌های مجازی DBA شرکت می‌کنند؟

مدیران و کارآفرینان پرمشغله که فرصت حضور در کلاس‌‌های حضوری را ندارند مخاطبین اصلی دوره‌ DBA نیمه‌ حضوری هستند. همچنین افرادی که قصد دارند تا در زمان خود صرفه‌جویی کرده و با بالاترین بهره‌وری از آن استفاده کنند دوره‌های نیمه حضوری را انتخاب می‌کنند.

اگر قصد دارید در مورد دوره‌های DBA نیمه حضوری دانشگاه تهران اطلاعات بیشتری کسب کنید با شماره 22136764-021 تماس بگیرید یا در صفحه پیش‌‌ ثبت نام اطلاعات خود را ثبت کنید.

جهت کسب اطلاعات در خصوص دوره DBA کلیک نمایید.

هم اکنون اقدام به ثبت نام نمایید

یک دیدگاه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *