دکتر علیرضا شیری

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

دکتر علیرضا شیری

دکتر علیرضا شیری 17 بهمن 1353 در محله حسن آباد تهران به دنیا آمد. ایشان تحصیلات ابتدایی تا دبیرستان خود را در تهران گذرانده و پس از آن برای تحصیل علم پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی شد. ایشان پس از فارغ التحصیلی عازم انگلستان شده و دوره های روان شناسی یونگ را در دانشگاه آکسفورد این کشور گذراند. وی هم اکنون به عنوان یکی از برترین اساتید روانشناسی کشور در زمینه های  ارتباط پیشرفته More effective communication ،  مهارتهای روانی مذاکره ، مهارتهای مدیریت روانی  psycho-management skills ، شخصیت شناسی به شیوه MBTI  و  ARCHETYPE  در سال 1380 مرکز مطالعاتی خانه توانگری طوبی را جهت ارائه خدمات مشاوره ای به سازمانها تاسیس کرد. ایشان همچنین در زمینه شخصیت شناسی به روش MBTI به صورت تخصصی مطالعات فراوانی داشته و مدرک مربی گری حرفه ای خود را از موسسه CPP دریافت کرده است. دکتر شیری طی 14 سال فعالیت بی وقفه در حوزه آموزش، بیش از 800 سخنرانی حرفه ای در سطح کشور داشته و برای شرکتهای معتبری چون نستله، پتروشیمی ماهشهر، گاز عسلویه و چندین شرکت معتبر دیگر به عنوان مشاور فعالیت کرده است.

سوابق آکادمیک

  • مدرس دانشگاه
  • مدرس روانشناسی شخصیت در دانشگاه DUBAI و علوم تحقیقات قزوین

سوابق اجرایی

  • مشاور شرکتهای مختلف (داروسازی رازی، پتروشیمی ماهشهر، Nestle، گاز عسلویه جم و…)
  • تدریس در دانشگاه های مختلف (صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، الزهرا، دانشکده هنرهای زیبا و…)
  • تدریس در مدارس و مجتمع های آموزشی مختلف

ویدیو معرفی استاد را می توانید از طریق لیتک زیر مشاهده نمایید – (بر روی تصویر کلیک کنید)

dr-alireza-shiri-video

 

دکتر علیرضا شیری هم اکنون استاد مدرس در دوره های مجازی mba و dba مرکز یادگیری آنلاین دانشکده مدیریت دانشگاه تهران می باشند.

بدین منظور داوطلبین عزیز می توانند جهت ثبت نام در دوره های علیرضا شیری به صورت آنلاین از طریق این لینک اقدام نمایند. در حال حاضر می توانید در دوره های mba , dba دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ثبت نام نمایید.یا از طریق این لینک  با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *